O nás
Vítame Vás na stránke STRONG REALITY, ktorá je silná a energická spoločnosť.

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis.

Potrebujete predať, kúpiť alebo prenajímať ?

Obráťte sa na nás !

O nas O nas O nas
PREČO SA OBRÁTIŤ NA NÁS?

Klasický predaj nehnuteľností bez realitnej kancelárie prináša veľa problémov, investícii do inzerátov, času a nervov. Nezabúdajte, že nehnuteľnosť predávate raz- dvakrát za život a robiť si zmluvy na kolene, či nebodaj stiahnuť z internetu v dnešnej dobe maximálne nedoporučujeme ! A prečo by ste vy mali platiť právnikovi, alebo sa spoľahnúť na zmluvy, ktoré si donesie kupujúci?

S nami ušetríte čas, peniaze na inzerovanie Vašej nehnuteľnosti, ktorú dáme na desiatky webov (platené aj neplatené) a v prípade solventného kupujúceho prídeme s ním na obhliadku. Náš právnik Vám vypracuje kúpno-predajné zmluvy a my sa postaráme o bezproblémový prevod peňazí a prepísanie nehnuteľnosti. Poradíme Vám a odpovieme na všetky Vaše otázky pri predaji a môžete nás kedykoľvek kontaktovať.

Nechajte to na profesionálov, ktorí urobia všetko preto, aby ste boli spokojný.

Realitná únia Slovenskej Republiky